Hakkımızda

Yeşilin ve mavinin birbirine karıştığı Büyükada’nın büyüleyici atmosferinde hizmet veren Büyükada Comfort Hotel olarak misafirlerimize deniz ve ada manzarası eşliğinde unutulmaz bir tatil yapma imkanı sunuyoruz. Modern tasarıma sahip 15 odamızın yanında, sabahları lezzetli ada kahvaltısı servis ediyor, gün batımına karşı şaraplarınızı ve yorgunluk kahvenizi yudumlama şansı sunuyoruz.
Toplantı ve organizasyon imkanlarımızı sizler için seferber ediyoruz. Sizleri şehrin stresinden uzaklaştırıyoruz.
100Kişilik Restoran
21Konforlu Oda
10000Misafir
1Toplantı Salonu

Büyükada’nın En Güzel Oteli

1. Ada Manzarasıyla Tatil Ayrıcalığı
Büyükada’nın en iyi otellerinden olan işletmemizde tüm İstanbul ayaklarınızın altında! Deniz manzaraları odalarımızın yanında adamızı panoramik olarak seyredebileceğiniz terasımızda şehrin stresinden ve gürültüsünden uzaklaşarak huzurlu bir tatil geçireceksiniz. Büyükada İskelesi’ne yakın konumda olan otelimizde dilediğiniz an Büyükada’nın tarihi ve turistik merkezlerini yakından tanıma şansınız olacak.
2. Konforlu Otel Hizmetleri
Doğa ile iç içe otelimizde konforlu odalarda konaklarken lezzetli bir kahvaltı sofrasına uyanacak, terasımızda deniz manzarasıyla kahvaltı yapmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Ayrıca toplantı ve butik organizasyonlarınızı da bünyemizde gerçekleştirebileceksiniz. 24 saat resepsiyon hizmetimizle dilediğiniz an ihtiyaçlarınızı karşılayabilirken özenle hazırlanmış odalarınızda konfor ürünlerinin tadını çıkaracaksınız.