Comfort Otel İle Ayrıcalıklı Kurumsal Etkinlikler!

İş dünyasının gözde merkezlerinden olan Büyükada’da hizmet veren otelimiz, kurumsal organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Deniz manzaralı terasımızda özellikle İstanbul iş dünyasının önemli isimleri toplantı, seminer, iş yemeği ve davetlerini gerçekleştiriyor.

Otelimiz, özellikle sonbahar ve kış aylarında sakinliği ile konuklarını büyüleyen Büyükada’da hem iş hem tatil yapmak isteyen konukları bekliyor. Ayrıca konforlu odalarımızla kısa bir ada kaçamağı vaat ediyor.

Comfort Otel olarak toplantı salonumuz, teknik donanımımız ve alanında uzman personellerimiz ile yıl boyu yanınızda yer alıyoruz. Deniz manzarasına karşı toplantı yapmanın ayrıcalığını sizlere yaşatıyoruz.

Büyükada toplantı oteli Comfort Otel olarak sizlere sunduğumuz organizasyon ve etkinlikler:

comfort otel düğün

Toplantı
Seminer
Lansman
Kutlama
Eğitim
Bayi toplantısı
Şirket etkinlikleri ve partiler

 

 

Büyükada’da Keyifli Toplantılar

Büyükada manzarasına karşı toplantı yapmanın keyfi bir başka olacak. Samimi bir atmosferde, iş arkadaşlarınızla birlikte olmanın tadını çıkaracaksınız. Sunduğumuz imkanlarla toplantılarınız ve davetleriniz sorunsuzca gerçekleşecek.

Otelimizin toplantı imkanları:

comfort otel toplantı

Oturma düzeni
Projeksiyon
DVD oynatıcı
Kumanda
Not defteri
Projeksiyon perdesi
İkramlar

Büyükada’nın en konforlu otellerinden biri olarak sizlere kurumsal etkinlikleriniz için profesyonel destek sunuyoruz. Hem Büyükada atmosferinin hem de otelimizde geçirdiğiniz sürenin tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Gelin, Comfort Otel ayrıcalığını yaşayın…